Sözleşme Şartları

1-      İşbu sözleşme , web sitemiz www.kazdagi.com.tr aracılığıyla sosyal medya reklam ve tanıtım sayfaları da dahil ,tüm basın araçlarında bildirildiğinden ve yayınlandığından dolayı, “Kazdağı Turizm Gıda Ltd.“ firması üzerinden Kazdağı Turizmin herhangi bir tatil konseptine, veya sağlık kurlarından birine 1 haftalık, 21 günlük veya daha uzun süreli tatil paketi satın alarak , kayıt ve rezervasyon yaptıran ,kaparo ya da tatil paket ücretinin tamamını ödeyen tüm müşterilerimiz için peşinen okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır.

2-      Sözleşme gereği, rezervasyon yapılan grup etkinliği ve tatil paketleri tarihleri, grupta yer olduğu sürece , tatil paketi ücreti ödenmiş olmasına rağmen, ücret farkı almaksızın tarih değişikliği yapılabilecektir.Sadece düşük sezon için ayırtılıp, yüksek sezon için tarih değişikliği talep ediliyorsa, aradaki yüksek sezon fiyat farkını ödenecektir.

3-      Kazdağı Turizm tatil paketleri belli tarih başlangıç ve bitişli grup etkinliği olarak düzenlendiği için ve gruplar da belli bir sayıya göre belirlendiğinden dolayı yurt içi ya da yurtdışı tur tatil paketlerinde ve sağlık kurlarında rezervasyon talebi alınıp gruba yazdırıldıktan sonra mücbir sebep olmadığı sürece para iadesi söz konusu değildir.

4-      Kampa ya da otelimize vardıktan sonra , kendi kişisel sebeplerinden dolayı otelden ve kamptan ayrılmak isteyen veya süresini kısaltmak isteyen müşterilerimize hiçbir para iadesi yapılmaz. Zaten minimum konaklama süresi 1 hafta olduğundan ve 1 haftalık kur ücretleri daha pahalı olduğundan bu ücretler baz alınır.

5-      Kampa, otelimize yiyecek, içecek, ve herhangi bir alkol ya da uyuşturucu madde sokmak yasaktır. Bunun dışında yiyecek , içecek getirenler , hiçbir para iadesi olmadan 1. ikazdan sonra 2. aynı durum yaşanmasıyla diskalifiye edilerek kamptan gönderilecektir.

6-      Kazdağı Turim konaklama ve spor tesislerinde belirli bir disiplin uygulanır ve belli kuralları vardır. Bu kurallara göre yeme, içme, spor, grup etkinliği ve sosyal zaman etkinliği saatleri ve nelerin nerede ne zaman yapılıp yapılamayacağı günlük programda bellidir. Kampın kurallarını bildiği halde kurallara ve genel düzene, disipline uymayanlar , bu sebeple genel düzeni bozduğuna karar verilen ya da diğer müşterilerin de rahatsız olması ve durumu bildirmeleri neticesiyle ; düzene, aktivite programlarına ya da yeme-içme saatlerine uymayanlar da hiçbir para iadesi olmadan 1. uyarıdan sonra 2. problem yaşandığında kamptan ve otelden çıkarılarak gönderilecektir.

7-      Tüm otel, kamp müşterileri bu 6 maddeyi peşinen kabul ettiğini beyan ederek gelmiştir.