Sağlıklı Yaşam

Kazdağı Turizm Sağlık Kurları

Kazdağları oksijeni ve şifasıyla Astım’ı ve kronik hastalıkları yenme ve sağlığına kavuşma tatili


Kimler faydalanabilir?

Astım , kronik astım, Kua, koah hastalığı: ve tüm nefes rahatsızlıkları ve Akciğer ile bağlantılı olan tüm problemler

Radyasyon hastaları, şeker, tansiyon, gizli şeker, insülin direnci, panik atak, kalp rahatsızlıkları, siroz, akciğer ve karaciğer rahatsızlıkları, tüm mide rahatsızlıkları ve kronik ağrılar, ve tüm deri hastalıkları, sedef , egzama gibi rahatsızlıklar

Kazdağı Turizm Sağlık Tatili konsepti ile 21 günlük paket ve iyileşme kurlarıyla Şifa Turizmi sunarak, eski sağlığınıza kavuşturuyor. Tıbbın kesin teşhis koyduğu ve imkansız gördüğü durumlarda bile alternatif tıp ile hastalıkları yenmenize vesile oluyor. Kazdağları’ndaki dağda 1000 rakımda böylesi bir oksijenle tek konaklama yeri. Alternatifsiz bir yer. WHO (World Health Organization) yani Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre dünyadaki 2. en saf ve temiz oksijen deposu Kazdağları zirvesi. Ve oksijenin nefesteki etkisi ve nefesin de beyne giden etkisindeki ve bununla bağlantılı tüm organların ve hayati fonksiyonların çalışmasındaki görünen mucize diye adlandırdığımız gerçekler Kazdağı Turizm otellerindeki sağlık kurları ile kendiliğinden oluyor ve bir iyileşme pınarı gibi işliyor. Bunun yanında uygulanan iyileştirme yöntemleri gözlem altında kayıt altında tutuluyor. İşte, burada bu 40 hektar orman arazisindeki Tabiat parkının içindeki otelde, misafirlerimizi konaklatarak, tertemiz oksijen havasını solumalarını, ameliyat sonrası iyileşmelerini hızlandırmayı ve alternatif tıp yöntemlerini de ekleyerek, doğada şifa bularak hızlı iyileşme sürecine girmelerine ortam sağlıyoruz ve bu konuda gerekli tüm desteği sunuyoruz.

Şifa Turizmi ile alışagelmiş tedavi metotlarının yanında, hastaların kendi kendilerine iyileşme ve iyileştirme potansiyelini göstermek amacıyla , insan bedeninin üstün bir bilinç ve enerji sistemi ile her türlü kronik ya da diğer sonradan olma hastalıkları iyileştirebileceğine inanıyoruz. Böylesine eşsiz bir doğada Kaz dağlarında yaşayarak kalacağınız 1 hafta ya da 21 günün hücrelerdeki yenilenme sürecini desteklemesiyle mucizelere ve bedeninizdeki farklılıklara bizzat şahit olacaksınız.

Kazdağı Turizm Sağlık Paketi konseptlerimiz ve sağlık kurlarımız ile otelimizde yenebileceğiniz ana hastalıklar:


Astım , kronik astım, Kua, koah hastalığı: ve tüm nefes rahatsızlıkları ve Akciğer ile bağlantılı olan tüm problemler hava , nefes yoluyla tedavi edilebileceğinden Kazdağları oksijeni birçok doktora göre de bu hastalığın gerçek ve kalıcı şifasıdır. Burada uygulanan nefes terapileri ve doğa ile baş başa yürüyüşler ve enerjitik parazit temizlikleriyle ve bu konuda uygulanacak ruhsal ve bedensel  sağlık öğreti ve uygulamaları ile beyne yepyeni bir bakış açısı kazandırılıyor ve beynin odak noktası hastalık üzerine düşünmekten uzaklaştırarak iyileşmeye ve yeniden rahat nefes almaya yönlendiriliyor.

Bu süreçte elbette hastalığın ve hastalığı tetikleyen ana sebeplere de inilerek tüm bunlar iyileşme sürecinde size destek oluyor ve tüm hastalıklarınız buradan döndüğünüzde vedalaşmış oluyorsunuz.

Radyasyon hastaları, şeker, tansiyon, gizli şeker, insülin direnci, panik atak, kalp rahatsızlıkları, siroz, akciğer ve karaciğer rahatsızlıkları, tüm mide rahatsızlıkları ve kronik ağrılar, ve tüm deri hastalıkları, sedef , egzama gibi rahatsızlıklar da dahil hepsinin tedavisi 21 günlük kurlarla, gerekli görüldüğünde uzatarak , yeni test sonuçları alındıktan sonraki raporlara da bakılarak iyileşme ve hastalığın tedavisi sağlanıyor.

Alternatif tıp tedavi yöntemleri olarak da ilgilenenler Terapi Tatili paketimizdeki şifasal terapilerden de faydalanabilirler.