21 günde 10 kilo verme hedefiyle yeniden sağlığınıza kavuşturuyor ve ideal fit bedeninize kavuşmanızı sağlayacak tüm hizmetleri en doğal yöntemlerle sunuyor.

21 günde arınarak, eski alışkanlıklarınızdan ve alkol, anti-depresan, madde bağımlılığı, gibi bağımlılıklardan kurtararak, fast food ve hazır gıda beslenmeden de uzaklaştırarak yepyeni bir zihne ve bedene kavuşma hizmetini sağlıyor.

21 günlük diyetisyen menüsü, tarifleri ve 21 gün boyunca sağlıklı organik besinlerini de satın alarak , sağlıklı yaşamaya ve kilo vermeye hazır mısınız? Evinizde 21 günlük sağlıklı kilo verme organik gıda Paketleri evinize teslim.

21 günde Bolluğa Uyumlanarak günlük uygulamalı eğitim ve eğlenceli tatil programı içinde size özel Güçlerinizi keşfetmenizi sağlayacak ve Hayatta Denge'yi bularak 21 gün sonra yepyeni siz olarak Bolluk,Bereket, Refah, Sağlık, Huzur....

1 hafta süresince birçok eğitime katılarak , kendinizi geliştirerek , bilinçli bir şekilde ne yapmak istediğinize, kim olmak istediğinize karar vererek uzmanlarla Niyet Çalışması yapacaksınız. Sağlık , Kariyer, İlişkiler, Maddi Hayatınız konularında doğru adım atmayı uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Kazdağları oksijeni ve şifasıyla Astım’ı ve kronik hastalıkları yenme ve sağlığına kavuşma tatili

Hayatta herşeyi Frekans, Enerji yada Titreşim olarak görün demiş Einstein . İşte bu 1 haftalık tatil size yepyeni bir Frekans yükleyecek ve yükleneceğiniz bu yeni Frekansla başaramayacağınız, gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir şey yok. Dileyin ve isteyin yeter.

1 hafta içinde Hayata dair, kendinize dair inancınızı yitirdiğiniz ne varsa yüzleşecek, kendinizi tanıyacak ve uzmanlarca analiz edilerek, danışmanlık hizmeti alacaksınız ve tüm öz değer, öz güven, öz saygı, öz sevgi , öz iletişim kavramlarınız yeniden yüklenerek ne istediğini bilerek yaşayan yepyeni bir siz olacaksınız. Siz inanın yeter.

21 gün boyunca Ruhunuzu besleyecek ve tüm olumsuz etkilerden ve sorumluluklardan , dış ses ve negatif etkileşimlerden uzak kendi iç sesinizi duyacağınız bir arınma tatili.

7 günde bambaşka bir hayata adım atmak ister misiniz? Bu tatil sizi şımartacak, özgüven yükleyecek, kendinizi yeniden sevmeyi ve ruhunuzu da besleyerek en güçlü halinizle hayatınıza yepyeni bir bakış açışıyla öz kendiniz olarak devam etmenizi sağlayacak.

Kazdağları Terapi Tatili 1’er haftalık ve 21 günlük paketlerle hizmet sunar. 21 günlük Terapi tatilinden faydalanmak isterseniz terapi paketlerimizden seçerek 1 hafta 1 hafta 3 ayrı terapi alternatifini birleştirebilirsiniz.

Kazdağı Turizm Kombine Yaşam Paketi , Kazdağı Turizm’in hepsi bir arada Tatil konsepti olarak hizmete sunduğu 1 aylık 30 günlük bir tatil paketi ; Ruhsal ve Bedensel Sağlık ve Aydınlanma Kuru.