Niyet Çalışması
Niyet Çalışması

Niyet Çalışması

Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kampları tatil konseptlerinden herhangi birine katılarak günlük programımızda uygulanan ve bireysel olarak da çalışılan Niyet Çalışması programımıza 21 gün uygulamalı olarak katılabilir,21 gün sonra  dileklerinizi gerçekleştirmiş olarak kampımızdan ayrılabilirsiniz.

Kişi söz verene dek tereddüt, geri çekilme şansı, daimi yeteneksizlik söz konusudur.
Kişi kendini kesinlikle adadığı anda ilahi takdir de harekete geçer. Aksi takdirde asla oluşmayacak şeyler , kişiye yardımcı olmak üzere o zaman meydana gelir. Cesaret etmediğin sürece asla karşısına çıkmayacak fırsat,para, tesadüfler ..hayal edemediğin şeyler yükselir insanın hayatından .Olayların tüm akışı bu karardan çıkar.
“Cesaretin içinde sihir, güç ve deha vardır ”
Buradaki en önemli şey ; Bunların içselleştirilmesidir.Anlamalı ve kavramalısınız. Cesur olmanız,
kendi hikayenizi yaratmanız lazım.Yoksa kimseye söyleyecek sözünüz olmaz.
Niyet etmediğiniz sürece evrende size giriştiğiniz işte yardım etmiyor . Mesela oruç, oruçluyken açlığa susuzluğa bir şekilde dayanıyorsunuz eğer niyetli değilseniz bir kaç saate bile dayanamıyorsunuz.


Niyet insana güç veriyor,normalde olmayan bir güç açığa çıkıyor. Muazzam bir güç.
Böyle bir gücü yaşamında kullanma cesaretini göstermek için ise cesaret gerekli. Çünkü, niyetin geri dönüşü hezimet, hayal kırıklığı, başarısızlık hazmedilemeyecek her şey. “Savaşmazsan yenilmezsin ” mantığı , bir şey yapmazsan hata yapmazsın düşüncesi ve uzayıp giden halka halka bir zincir sizi tüketmeye yaşamınızı silikleşip varlığınızın gözükmez hale gelmesine neden olmakta. Kendi hayalleri , kendi kimliği olan her insan bir şeyleri kendisi için yapmak zorunda başarmak zorunda. Kaybolan silüetler için suçlanacak kimse kalmaz zamanla, bahaneler buz kalıpları gibi başarılı insanların güneşinde erir gider. Kendimizi yerle bir olmuş halde bulduğumuzda “neyi eksik yaptım , bende ne eksikti, kader mi insanlar mıydı beni bu hale getiren “soruları çınlar. Bundan daha kötüsü öyle bir boş vermişlik içimize yerleşmiştir ki bunu bile sormayacak kadar kötü bir hale gelmişizdir.
Şimdi silkelenip durduğumuz noktadan ileriye bir adım atmanın zamanıdır. Mucizeyi yaşamanız lazım,
olmazı oldurmanız lazım. Gerçekten zorlu bir yolculuk gibi geliyor size büyük bir çiftlik, önemli bir kariyer, uluslararası bir firma, ün hayalinizin en zirvesi neresi ise onu düşünüp korkuyorsunuz belki de.


– Mucizeye inanın, siz niyet ettiğinizde gerçekleşecek ancak, sizde olduğunuzun bile farkında olmadığınız yetenekler ortaya çıkmaya başlıyor, mesela ” bir kanser hastası iyileşiyor, üniversite sınavından hayal bile edemeyeceğiniz bir sonuç geliyor, açtığınız dükkanın karşına bir anda bir okul ve park açılıyor ve satışlarınız tavan yapıyor , mesleğinizde kilit noktada bir keşif aklınıza geliyor”

Sizlere burada niyet etmeyi öğretiyor ve uygulatıyoruz.

Niyet etmeniz ve niyetiniz önemli , bilgi değil ! para değil , zaman değil , kapasiteniz değil , zekanız da değil . Bilgi , malumat, fikir, düşünce bunlara takılmayın unutmayın ki ” Hikmet niyette gizli ”
Siz doğru ve temiz bir şekilde niyet etmeyi kalpten ve ruhtan gelerek yapmayı başardığınızda tüm bedeniniz kalbiniz zihniniz ruhunuz bir bütün olarak niyetinizi yaratana ve evrene güçlü dalgalar olarak yaymaya başlar . Bilgiyi , şansı, rastlantıları, insanları, şifayı,başarıyı çağırır bir mıknatıs gibi size çeker. Ve bizler de işte gerçekleşecek olan niyetlerinizin vesilesi olmaya niyet ediyoruz.

ETKİNLİKLER

01 AĞUSTOS VE 11 AĞUSTOS GİRİŞLİ  21 GÜNDE 10 KİLO VERME
01 AĞUSTOS VE 11 AĞUSTOS GİRİŞLİ 21 GÜNDE 10 KİLO VERME
  • 16.11.2017
ETKİNLİK DETAYI İÇİN TIKLAYIN
31 Temmuz girişli 20 AĞUSTOS  çıkışlı 21 günde % 10 KİLO VERME PROGRAMI
31 Temmuz girişli 20 AĞUSTOS çıkışlı 21 günde % 10 KİLO VERME PROGRAMI
  • 22.02.2018
ETKİNLİK DETAYI İÇİN TIKLAYIN