Kombine Üyelik

Kazdağı Turizm Kombine Yaşam Paketi , Kazdağı Turizm’in hepsi bir arada  Tatil konsepti olarak hizmete sunduğu 41 günlük bir tatil paketi ; Ruhsal ve Bedensel Sağlık ve Aydınlanma Kuru.

 

Kendi paketinizi kendiniz belirliyorsunuz.

 Kilo verme ve Sağlık, Kişisel Gelişim Eğitim Tatili,  Frekans ya da Bolluk-Güç-Denge Tatili ve İnanç Kampı/Ruhani Kamp ve kişisel terapi  ile de birleştirerek tüm kamplarımızdan faydalanarak 41 günlük  kombine yaşam paketi satın alarak ,bambaşka bir hayata adım atmış ve bu tatilden bambaşka bir siz olarak dönmüş olacaksınız.

 

Kazdağı Turizm Kombine Yaşam Paketi , paket almanızdan dolayı da en indirimli şekilde tatil paketi satın almış olmanızı ve tüm birçok tatil paketinden aynı anda faydalanmanızı sağlamış olacaktır. Kombine Yaşam Paketi indirimli ücretlerini Fiyatlar bölümünde bulacaksınız.

PEKİ NDEN 41 GÜN ?

40 gece 41 gün düğün bayram havasında bir tatil...

41 gün sizlerle birlikte, niyetleriniz doğrultusunda efsanevi Kazdağları'nda Mıhlı Çayı'nda Mıh'lıyor yani mühürlüyoruz. Hayatımıza nihai damgayı vuruyoruz. 41 kere Maaşallah dedirteceğimiz en özel An'lar, en özel duygular, kutlamalar yaşıyoruz.

Burası Kaz dağları, burası efsanelerin, mucizelerin, mitolojinin, Tanrı ve Tanrıça'ların, Afrodit'in, Aşkın, Şifanın ana vatanı. Dünyanın Sağlık ve Şifa merkezi Kaz Dağı'nda 41 büyüleyici gün. Kazdağı'nda 1000- 1500 yüksek rakım çam ağaçlarının içinde, oksijenin zirvelerinde, şelalerde, göletlerde, su pınarlarında 41 günde şifa, 41 günde niyetler, dilekler gerçek oluyor.

Bir niyet edin, bir dilek dileyin, bir adak adayın, bir mucize isteyin, bu kendiniz için, eşiniz için, çocuklarınız veya bir yakınınız için de olur. İşte bu 41 günde Kaz dağları'nın havasından soluyarak, suyundan içerek, buradaki şifalanma ,sağlık aktivitelerine katılarak, terapilerden , sağlık kurlarından faydalanarak , hayatınızın yönünü değiştirmemize, kaderinizi değiştirmeye vesile olmamıza , hayatlarınıza yeni bir yön vermemize izin verin ve değişimi kabul edin. En iyi , en sağlıklı, en mutlu, bolluk refah içinde bir hayatı yaşamayı hak ettiğinizi kabul edin çünkü bu Kaz dağlarında mümkün. Bizlerin vesilesiyle mümkün, her gün burada mucizeler yaşanıyor ve yaşanmaya da devam edecek.

Sizler de aramıza katılarak 41 gün bu büyüleyici atmosferde , dağlarda, denizlerde, zirvelerde, kanyonlarda, şelalerde dualar ederek, şükür terapileriyle, inanç yüklemeleriyle 41 günde hayatınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Şimdiye kadar tüm tıbbı tedavileri ve ilaç tedavilerini gördünüz. Rahatsızlıkların getirdiği bir de fazla kilolarla ve tedavileri ile ilaçların yan etkileriyle da her yolla savaştınız ve her defasında hem kiloları geri alıp hem de hastalığınız tekerrür edip daha da mutsuz oldunuz. Aylarınız, yıllarınız, doktorun ağzından çıkacak bir tek söz, kelamı bekleyerek geçti. - ''İşte, sonunda iyileştiniz'' demelerini bekleyerek yıllarınız geçti. Şimdi sıra mental tedavide. Ruhsal tedavide. Şimdi zihnimizi onaracağız, ruhumuzu besleyeceğiz. İnanç yükleyeceğiz. Bilinç kalıplarımızı yenileyeceğiz. Dua edeceğiz ve bunun için değişmek için gönüllü olacağız ve inanacağız. Bu süreçte herşeyden ve herkesten tüm dış etkilerden de uzak olacağız. Neden mi ? -Çünkü dönüşümüz muhteşem olacak !