Hakkımızda

Kazdağı Turizm, 26.08.2006 yılında kurulmuş olup, Uluslararası alanda Turizm hizmetleri vermektedir ve Sağlık ve Aydınlanma, Kişisel Gelişim ve Eğitim Tatilleri üzerine birçok farklı tatil dallarında uzmanlaşmıştır.
Kazdağı Turizm Tatil Konseptleri : Minimum 1'er haftalık ve 21 günlük kurlarla :
1- Sağlık konusunda Ruhsal ve Bedensel Sağlık Kurları ile tatil paketleri hizmeti vermektedir.
Uzmanlaştığı konular: Kilo verme Kamp ve Otelleri
2- Aydınlanma/Farkındalık Tatil Konseptleri konusunda 1'er haftalık ve 21 günlük kurlarla
21 günde Değişim Dönüşüm Tatili
21 günde Bağımlılıklardan Kurtulma
21 günde Bolluk Güç ve Dengelenme Tatili
21 günde İnanç Kampı ( Yeni Niyetler Uygulamaya Sokma Tatili )

1 haftalık Enerji Depolama Tatili
1 haftalık Terapi Tatili
1 haftalık Kişisel Gelişim Tatili
1 haftalık Feng Shui Tatili
1 haftalık Frekans Yüklemesi Tatili

Eğitim Gelişim Tatilleri gibi kulvarlarda grup ve bireysel hizmet vermeye başarıyla devam etmektedir.
Kazdağı Turizm misyonu : Tam Memnuniyet ve Sonuç Odaklı hizmet vermektir. Tatminle dönen müşteriler ana sevincidir ve hizmetlerinde istikrar ve çağın gelişmelerine ayak uydurarak güncel ve eğitici hizmet sunmak ve kalıcı çözümlerle en sağlıklı değişim ve dönüşümü sağlamaktadır.

Klasik Tatil anlayışına farklı bir çözüm farklı bir konsept sunarak Tatil Konseptleri üzerinde bir öncü olmuş, sağlık Aydınlanma, kişisel gelişim, eğitim konularında uzmanlaşmıştır.

Vizyonu her gün tüm dünyayla birlikte gelişmekte ve geliştirmektedir.
Müşterileri her daim amaçlarına ulaşarak memnuniyetle dönerler ve düzenli her sene gelen müşterilere hizmet vermeyi sürdürmektedir.
Kazdağı Turizm ağırlıklı olarak Almanya, Avustralya , Amerika, Belçika ,Danimarka, Dubai, Fas, Fransa, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İsveç, İsviçre , İtalya, Kuveyt , Azerbaycan, ülkelerine hizmet vermektedir.

Rezervasyon sistemi ile ve Tarihi belli grup tarihleriyle hizmet verir, önceden rezervasyon yaptırmak ve kimlik bilgilerini bırakarak , ön ödeme ile grup tarihine göre yer ayırtmak gerekmektedir.

 

KAZDAĞI TURİZM SAĞLIK VE MUTLULUK KAMPLARI

Kazdağı Turizm ‘’ Kaz dağları’nda Sağlık ve Mutluluk Kampları olarak sağlık, aydınlanma, kişisel gelişim ve eğitim konularında ve Ruhsal, Bedensel sağlık  ‘’ üzerine konseptlerle , sizlere yeni bir tatil anlayışı sunuyor. Kaz dağları’nda gizli bir dağ yolundan, ormanlar ve birbirinden farklı ağaç türlerini aşarak, görsel bir şölenle, yeşillerden kırmızılara bir renk cümbüşüyle, seyirlik manzaralar ve doğal su pınarları boyunca zirveye ulaştıran dağdaki tek konaklama yeridir ‘’ Kaz dağları Sağlık ve Aydınlanma Kampı ve Oteli. Burası, mucizelerin gerçekliğe döndüğü, hayatın anlamının yeniden keşfedildiği, tüm sağlık sorunlarının geride bırakıldığı, kendinizi keşfetme yolculuğundaki gizli bir liman, sihirli bir orman. Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kampları,  sizleri tesislerinde bedenen yeniden sağlığınıza, fit bedeninize, ideal kilonuza kavuşturuyor ve ruhen sizleri kendinizle barıştırıyor. Kendinizi yeniden harika, güzel ve sağlıklı bulduğunuz, aynalarla barıştığınız, stresten kurtulduğunuz, anı yaşayabildiğiniz, yaşama sevincine kavuştuğunuz, her şeye gülümsemeyi öğrendiğiniz gerçekliğe taşıyor. Bununla birlikte sonrasında neler yapacağınız konusunda, hayattan beklentileriniz ve hayallerinizi nasıl gerçekleştirmeye devam edeceğiniz konusunda aydınlatıyor ve bambaşka bir birey olmanız için içinizdeki tüm bilgeliği, güçlerinizi, kabiliyetlerinizi ve kendinize olan inancınızı geri kazandırıyor.

Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kampları,  ’ iki amaç için hizmet veriyor. Ruh ve Beden Sağlığı ile Kişisel Gelişim ve Eğitim Tatilleri. 1- Sağlığınıza kavuşuyor, yeniden spor yaparak, nefes egzersizleri çalışarak, doğada yürüyüşlere çıkarak, açık hava çeşitli spor etkinliklerinde eğlenerek hem ideal kilonuza, fit bedeninize kavuşuyorsunuz ve yeniden enerjik ve sağlam bir kondisyona, harika çalışan bir metabolizmaya sahip oluyorsunuz. Ayrıca doğayla baş başa bu dağ deniz tatilinde şelalelerin, ırmakların, su pınarlarının, travertenlerin,denizin , dağ güneşinin ve tesisin size sağladığı tüm açık hava etkinliklerinin tadını çıkarıyorsunuz.

2- Böylesine güzel bir doğaya gelmişken fırsat bu fırsat diyerek Enerji, Güç depolamak, Yepyeni Frekans yüklenmek, Aydınlanmak ve Arınmak, Rahatlamak, Ruhunuzu Beslemek, Terapiler almak, ve şifalanmak için sunulan tüm hizmetlerden de faydalanabiliyorsunuz. Özel terapilere katılabiliyor; hayatınızda sizi yanlış yönlendiren eski bilinç ve inanç kalıplarının tespitlerini yaptırabiliyor ve yerine bolluğa, refaha, mutluluğa, sevmeye, sevilmeye, sınırsız para ve ideal yaşama uyumlanıyorsunuz. Hayatı yeniden takdir edip, şükrettiğiniz bir bilinç kalıbıyla hayata ve insanlara, ilişkilerinize bakış açınızı değiştirerek; meditasyon, karma ve bilinç altı  temizliği, nefes terapileri, regresyon, NLP ve özel terapi çalışmalarıyla da bunları destekleyerek bambaşka bir yaşama adım atıyorsunuz. Daha çok güldüğünüz, işinizden zevk aldığınız, ilişkilerinizde tatmin yaşadığınız, sevginin ve yaşam sevincinizin hissedildiği ve hayatı ertelemeden yaşadığınız yeni bir yaşam seçimi.

Bireysel bilgi ve verileriniz alındıktan sonra sizlere en uygun sağlık, spor ve aydınlanma programları hazırlanarak, günlük program akışınız bu doğrultuda sürdürülüyor.

Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kampları ve Otellerinde katıldığınız süre boyunca eğitmen ve koçlarınız ve Ruhani Aydınlanma terapistleriniz sizlerle yakından ilgilenerek, programınızı gün ve gün kaydederek gelişiminizi, farklılıklarınızı ve bedeninizdeki gelişim ve incelmeleri de yakından takip ediyor. Aldığınız 1 haftalık, 2 haftalık ya da 21 günlük ve üzeri konsept tatil paketinizin sonunda size bir karne, sonuçlar dosyası ve gelişim planı veriliyor.

Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kamplarına Sağlık için Spor için, Kilo verme veya Aydınlanma, bağımlıklarınızdan veya kötü alışkanlıklarınızdan kurtularak yepyeni bir hayat için veya kafa dinleme, Enerji depolama, Güçlerinizi geri toplama ve kendinizi toplama ve kendinizi yeniden bulma ve kendinizi keşfetmek ya da hayata bakış açınızı değiştirerek bambaşka bir insan olmak için, ilişkilerinizi düzeltmek için ya da her şeyden bir süre uzaklaşmak için gelmiş ve bu konsept tatile katılmış olabilirsiniz; amacınız her ne olursa olsun, Kaz dağları’nın mucizelerine burada şahit olacaksınız ve amacınıza ulaşmış döneceksiniz. Burada, Kaz dağları’nın doğal cennetinde kaldığınız süre boyunca yediğiniz eşsiz organik lezzetlerden, Ege mutfağından, burada kuracağınız kalıcı dostluklardan ve Kaz dağları’nın doğasından çok haz alacaksınız.
Ve son olarak
Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kampları,  aşk ve aşk acısı iyileştirme konularında doğal bir şifası olduğunu ve kalplere dokunduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kampları, Frekans  tatil konseptiyle yeniden aşka kavuşturur, her anlamda hem içinizdeki hem de yaşamak istediğiniz aşka. Kaz dağları iyileştirir, yaraları sarar ve daha iyisini daha güzelini yaşatır, sağlığınıza kavuşmadaki mucizevi etkisi de bundandır. Herkesin içindeki aşk, sevgi burada meydana çıkar ve sevgi enerjisiyle iyileştirir. Kazdağı Turizm Sağlık ve Mutluluk Kamplarında yaşanan efsanevi kavuşturmalarını, mucizelerini, yaşanmışlıklarını ve gönüllerde bıraktığı sevgi ve değişimleri geldiğinizde personelimize ve katılımcılarımıza sorun. Siz değerli misafirlerine yaşanmışlıkları ve yaşanan mucizeleri, sağlığına kavuşanların sonunda yaşadığı başarı ve aşk hikayelerini anlatmaktan çekinmeyeceklerdir.

Bunları yadırgamayın, her sağlığını yitirip hastalanmanın, sağlık problemleri yaşamanın, kaza geçirmenin, ilaçlara bağımlı yaşamın ya da kilo almanın, bağımlılıkların temelinde bir hikaye vardır. Bu hikayelerde hep bir sevgi eksikliği, bir kaybediş, bir acı, bir hasret, bir kin, bir tatminsizlik, bir hayattan kaçış veya öz değer, öz güven eksikliği vardır. hayattan koptuğumuz, ruhumuzla ayrılıp; ruh, beden,kalp bütünlüğünü kaybettiğimiz bir nokta. Derinlerde bir hikaye vardır, maddi ve fiziksel dünyada ruhumuzu beslemeyi unuttuğumuz, kendimizi unutup, başkaları için , başkalarının, ailenin, ve toplumun beklentileri için yaşamaya başladığımız bir noktada yaşadığımız travma. İşte Kazdağları Sağlık ve Aydınlanma Kampı sizlere, yeniden ruh, beden ve kalp sağlığına kavuşturmayı vaat ediyor, hayata kaldığınız yerden yeniden başlamayı, bu sefer mutlulukla, huzurla, sağlıkla, ruhunuzla, kalbinizle yaşamayı, sağlıklı ilişkiler kurmayı, bolluk ve rahatlık içinde hak ettiğiniz ve sevdiğiniz hayatı seçme gücünü vermeyi ve bu konuda sizi her türlü desteklemeyi vaat ediyor. İlk kampta görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın.
www.kazdagi.com.tr