Günlük Turlar

Kazdağı Turizm tatil konseptlerinden faydalanmak ve günübirlik bir ziyarete gelerek bir günü tecrübe etmek isterseniz günlük kişi başı 260 TL ödeyerek aramıza katılabilirsiniz.

Kimler günlük katılabilir ve katılım şartları:

  1. Her bir ziyaretçi için kapı girişinde kişi başı 260 TL ücret alınacaktır. Bu ücret sadece tesiste vakit geçirmek için alınır. Konaklama içermez. Gecelik ziyaretçi konaklama ücreti kişi başı 500 TL, 2 kişi gelirseniz kişi başı 375 TL’dir.
  2. Tesisimizde , otelde , kampta konaklayan katılımcımızı ziyarete gelen her bir misafir, ücretini ödeyip içeriye girdikten sonra tesisimizdeki tüm günlük grup programı aktivitelerinden ücretsiz faydalanabilecektir.
  3. Günlük gelip terapilerden faydalanmak ve bireysel terapi veya eğitim almak isteyenler için ise her bir terapi 500 TL’dir.

Faydalanabileceği terapiler ve eğitimler veya kişisel gelişim öğretileri: Feng Shui, NLP, Frekans Terapisi, Enerji öğretileri, Hayat Amacı Belirleme Analizi, Ruh Detoksu, Meditasyon öğreti ve uygulamaları, Bireysel Holoterapik Nefes Çalışması, Karma temizliği, Çakra Dengeleme

Kazdağı Turizm ile Günlük Turlar :

  1. Kazdağları Kültür Turu  ( Zeus atları, Antandros, Altınoluk köy, Küçükkuyu Bölgelerinin tarihi yapıtlarını gezmek ve yemek dahil ) 260 TL
  2. Ayvalık, Cunda gezisi ve yemek 260 TL
  3. Termal Turu Termalde Banyo ve Havuz Kese keyfi, yemek de dahil 260 TL
  4. Yat turları ( Ayvalık, Bozcaada, Yunan Adaları)
  5. Deniz turu , yemek dahil, Küçükkuyu 100 tl, Altınoluk 125 TL, Asos turu 260 TL,
  6. Şehir Turu ve çarşı gezmeleri, yemek dahil, Küçükkuyu 100 tl, Altınoluk 125 TL, Asos turu 260 TL,