5 Ekim girişli 25 Ekim çıkışlı 21 günde % 10 KİLO VERME PROGRAMI

5 Ekim girişli 25 Ekim  çıkışlı 21 günde % 10 KİLO VERME PROGRAMI
  • 22.02.2018

Kazdağı Turizm ‘’ Kaz dağları’nda  Ruhsal ve Bedensel sağlık  ‘’ üzerine sağlıklı kamp ve otelcilik konseptleriyle ,yaz,kış sizlere yepyeni bir hayat, yenilenmiş bir beden ve ruh sağlığı sunuyor. 

Kazdağları Zayıflama Kampı, 21 günde 10 kilo verme hedefiyle yeniden sağlığınıza ve yepyeni bir bedene kavuşturuyor ve ideal fit bedeninize kavuşmanızı sağlayacak tüm hizmetleri en doğal yöntemlerle sunuyor. Kazdağları Zayıflama kampı, 21 günlük, 41 günlük,  2 aylık, 3 aylık paket ve sağlık kuru alternatifleriyle de 10 kg,20 kg,30 kg, 40 kg verme seçenekleri arasında uzun dönemli disiplinli kontrollü otel konaklamalı etkinlikleriyle sizleri en doğal yöntemlerle sağlığınıza ve en güzel bedeninize kavuşturuyor. 

 Günümüz çalışma ortamlarının son derece yoğun ve stresli olması nedeniyle kendimize yeterince vakit ayıramamanın getirdiği fizyolojik ve psikolojik etkilerin tek bir pakette sizlere sunumunda;

* Dağ-Doğa-Orman-Oksijen bir arada

* Deniz Kumsal Güneş ve yüzme

* Termal Kaplıca sular;  Terapiler

* SPA hizmetleri ile Tuz odası, Buhar Odası, Sauna, Hamam, Masaj Odası

*Spor aktiviteleri içinde hepsi birarada konsept ile günlük pilates, yoga, nefes terapileri,meditasyon

* Diyet ve sağlıklı beslenme- kilo kontrol takip sistemi

* Günlük Kazdağları rehber eşliğinde trekking doğa yürüyüşleri, geziler, çevre turları, zeytin hasat toplama veya tarladan çilek toplama gibi özel etkinlikler

    Tüm saydığımız bu konsept etkinliklerini, farklı zamanlarda ve farklı mekanlarda yapmak yerine hepsi bir arada sizlere tek bir paket olarak sunulmuştur. Türkiye'de hepsi bir arada sağlık ve spor, kilo kontrol, tur ve geziler, wellness, spa, termal hizmetleri olarak SADECE bizim tesis bünyemizde hizmet verilir.

21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı Günlük Program:

09:00 Hoşsohbet Kahvaltı ( Katılım ve Güzel Konuşmak, Güzel Muhabbet açmak mecburi) - Yemek Söyleşileri ( Yemekte neler konuşulur, nasıl hareket edilir, nasıl yenilir, en sağlıklı beslenme alışkanlıkları,yemek nasıl bir seramoni'ye çevrilir?
09:30 Renkli Sohbetler ( Hergün farklı bir Tema)
10:00 Doğa Yürüyüşü (Kazdağlarında farklı parkurlar, şelale , traverten, deniz, orman, nehir, vadi, kanyon keşif turları ve geziler- kumanyalar yanımızda- öğlen molası piknik tadında)
13:30: Su- SPA-Şımartılma Saati ( Termal Havuz- Açık Havuz Yüzme ve Güneşlenme, Tuz odası- Buhar Odası- Şok Odası- Arınma Odası )

15:00 Pilates ile incelme ( Sinerji Pilatesi/ Eşli yada İkili Pilates / Eğlence Pilatesi)
16:00 Yoga Eğitim ve Uygulamaları
17:00 Nefes egzersizleri be Haloterapik Nefes Çalışmaları ile Niyet Çalışması Meditasyon Vizüalizasyon Uygulamaları
17:30 Coffee Break ara öğün  ve Serbest Zaman
18:00 (Voleybol / Badminton oyunları) isteyenlere de Sauna, Türk Hamamı
19:00 Akşam Yemeği ( Seramoni Şeklinde Özel Saat Uygulamaları / Süpriz Menüler ve Süpriz Katılımlar) ve Sosyalleşme ve Renkli Sohbetler
20:00 Serbest Zaman'a geçiş (isteyenlere tavla, okey , kağıt oyunları, isteyenlere kitap okuma köşesi veya odalarda dinlenme veya alternatif akşam aktiviteleri)

BAŞVURU YAP

Bu paketimiz için başvuruda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Sizi hemen arayalım.