41 günde 20 kg verme Paketi
41 günde 20 kg verme Paketi

41 günde 20 kg verme Paketi

Kazdağları Zayıflama Kampı,41 günde 20 kilo verme hedefiyle yeniden sağlığınıza kavuşturuyor ve ideal fit bedeninize kavuşmanızı sağlayacak tüm hizmetleri en doğal yöntemlerle sunuyor. Kazdağları Zayıflama kampı, 41 günlük, 2 aylık, 3 aylık paket ve sağlık kuru alternatifleriyle de 20 kg, 30 kg, 40 kg verme seçenekleri arasında uzun dönemli tatil konsepti alternatifi de sunarak  sizleri en doğal yöntemlerle sağlığınıza kavuşturuyor. 

Neden Kazdağı Turizm ile Kazdağları'nda Kilo  Veriyoruz ?

1- Kazdağı Turizm, 2006'dan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı, kurumsal ve tatmin / hedef garantili hizmet vermekte olan uluslararası hizmet veren çok uluslu bir firmadır.
2- Kazdağı Turizm , Zayıflama ve Kilo verme konusunda en kaliteli ve en doğal , herşey dahil otel ve kamp hizmeti vermektedir.
3- Kazdağı Turizm, Zayıflama ve Kilo Verme Kurları hedef garantilidir. 21 günde hedeflenen kiloya ulaşamama durumunda, hedeflenen kiloya ulaşana dek ücretsiz uzatma verilmektedir.
4- Kazdağı Turizm, Zayıflama /Kilo verme 'de erkeklerde ilk 21 günde kişinin kilosunun % 10'u kadar Kilo verdirme garantilidir . 100 kg bir erkek 21 günde en az 10 kg verecektir. Kadınlar olarak da % 8'i kadar Kilo verdirme garantilidir. 80 kg bir bayan 21 günde 6,5 kg verecektir; 100 kg bir bayan 21 günde minimum 8 kg verecektir.
5- Kazdağı Turizm ile Kilo Verme / Zayıflama kurlarında tamamen doğal organik ürünler kullanılmakta olup, Kazdağları'nda yapılan spor aktivitelerine ve oksijen seviyesine uygun sağlıklı profesyonel bir yemek menüsü uygulanmaktadır. Tüm öğünler, yemek ve içecekler kalori hesaplıdır.
6- Kazdağı Turizm Kilo Verme ve Zayıflama Kur'larında doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmaz. Hiçbir katkı maddesi, toz yada hap yada gıda takviyesi yada zayıflatma içeceği kullanılmadığı gibi, hiçbir tıbbi müdahale ile zayıflatılmaz.
7- Kazdağı Turizm Kilo Verme/ Zayıflama Kurları ile verilen kilolar doğal yollarla ve sporla verildiğinden kalıcı olur. Sağlık Kurları ile mide doğal yollarla küçülmüş, sağlıklı beslenme ve spor alışkanlık haline gelmiştir, metabolizma da artık hızlı çalışacağından sindirim sistemi düzene girmiş dönülecektir.
8- Vadedilen ve garanti edilen Kilo 'lar diyetisyenimizin hazırladığı sağlıklı beslenme doğal ürünler ile desteklenmiştir. Ayrıca detoksa , sadece sıvı veya sebze ile beslenmeye veya aç kalmaya ihtiyaç yoktur. Haftanın en az 3 günü et ürünleri de yeneceği gibi diyetik ürünlere gerek kalmaksızın yağlı peynir ve süt ürünleri de yöresel ürünler ve doğal ekmekler kararında olduğu sürece porsiyon ayarıyla yenebilecektir.
9- Kazdağı Turizm ile Kazdağları'nda Kilo Verme/ Zayıflama Kurları'na katılanlar tamamen disiplinli bir programa uyar. 24 saat boyunca yedikleri, içtikleri, yaptıkları spor aktiviteleri, uyduğu sorumlulukları, uyku düzenleri, su içimleri,..vb. süreçteki ilerlemelerine kadar ''Sağlık ve Spor Karne'lerine'' not edilerek , kayıt altına alınır.
10- Kazdağı Turizm Kilo Verme / Zayıflama programında her 7 günde bir ölçüm sonuçları alınarak, alınan sonuçlara göre 2. ve 3. hafta programları düzenlenir.

21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı Günlük Program:
08:30 Alternatifli olarak;  ''Güne Merhaba Aktivitesi ''adı altında Şükür Meditasyonu/ Güneşi Selamlama Yogası / Niyet Çalışması / Hedef Vizüalizayon Uygulamaları
09:00 Hoşsohbet Kahvaltı ( Katılım ve Güzel Konuşmak, Güzel Muhabbet açmak mecburi) - Yemek Söyleşileri ( Yemekte neler konuşulur, nasıl hareket edilir, nasıl yenilir, en sağlıklı beslenme alışkanlıkları,yemek nasıl bir seramoni'ye çevrilir?
09:30 Renkli Sohbetler ( Hergün farklı bir Tema)
10:00 Doğa Yürüyüşü ( Farklı parkurlar, şelale , traverten, deniz, orman, nehir, vadi, kanyon keşif turları)
12:00 Pilates ile incelme ( Sinerji Pilatesi/ Eşli yada İkili Pilates / Eğlence Pilatesi)
12:30 Yoga Eğitim ve Uygulamaları
12:50 Nefes egzersizleri be Haloterapik Nefes Çalışmaları ile Niyet Çalışması Meditasyon Vizüalizasyon Uygulamaları
13:15 Öğlen Yemeği ve Serbest Zaman
14:30 Su Saati / Yüzme/ Su Jimnastiği/ Su aerobikleri / Su Meditasyonu
15:00 Serbest Sosyalleşme ve Terapi Çalışmaları
16:00 Ormanda Dans veya Voleybol / Badminton
17:00 Sauna, Türk Hamamı,Jakuzili Masaj, Fin Hamamı, Kapalı Havuz, Yağmur Duşları, SPA
18:00 Akşam Yemeği ( Seramoni Şeklinde Özel Saat Uygulamaları / Süpriz Menüler ve Süpriz Katılımlar) ve Sosyalleşme ve Renkli Sohbetler
19:00 Serbest Zaman'a geçiş ( İsteyenlere Toplu TV, Sinema saati, isteyenlere Ateş Etrafında Sohbetler müzik, isteyenlere tavla, okey , kağıt oyunları, masa tenisi, isteyenlere kitap okuma köşesi veya odalarda dinlenme veya alternatif akşam aktiviteleri)

 

 

BAŞVURU YAP

Bu paketimiz için başvuruda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Sizi hemen arayalım.