21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı
21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı

21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı

Kazdağları Zayıflama Kampı, 21 günde 10 kilo verme hedefiyle yeniden sağlığınıza kavuşturuyor ve ideal fit bedeninize kavuşmanızı sağlayacak tüm hizmetleri en doğal yöntemlerle sunuyor. Kazdağları Zayıflama kampı, 21 günlük, 41 günlük, 60 günlük, 80 günlük  paketler ve sağlık kuru alternatifleriyle de 10 kg,20 kg,30 kg, 40 kg verme seçenekleri arasında uzun dönemli kamp alternatifi de sunarak  sizleri en doğal yöntemlerle sağlığınıza kavuşturuyor. 

Neden Kazdağı Turizm ile Kazdağları'nda Kilo  Veriyoruz ?

1- Kazdağı Turizm, 26.08.2006'dan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı, kurumsal ve tatmin / hedef garantili hizmet vermekte olan uluslararası hizmet veren çok uluslu ve Almanya ortaklı bir firmadır.
2- Kazdağı Turizm , Zayıflama ve Kilo verme konusunda en kaliteli ve en doğal , herşey dahil otel ve kamp hizmeti vermektedir.
3- Kazdağı Turizm, Zayıflama ve Kilo Verme Kurları programa harfiyen uyulduğunda hedef garantilidir. 21 günde hedeflenen kiloya ulaşana dek kilo kontrol olarak size özel bir sağlık ve spor karnesi tutulmaktadır. Günlük olarak katıldığınız her aktivite, yürüme, yüzme, nefes terapisi, yoga, pilates,termal kullanımları, tuz odası, buhar odası, sauna gibi katılımlar ve günlük beslenme, su içimi ve uyku süresi uyku düzeni olarak not edilmektedir. Her 7 günde bir ölçüm kontrolleri alınır.
4- Kazdağı Turizm, Zayıflama /Kilo verme 'de erkeklerde 21 günde kişinin kilosunun % 10'u kadar Kilo verdirme garantilidir . 100 kg bir erkek 21 günde en az 10 kg verecektir.

Kadınlar olarak da % 8'i kadar Kilo verdirme garantilidir. 80 kg bir bayan 21 günde 6,5 kg verecektir; 100 kg bir bayan 21 günde minimum 8 kg verecektir.

5- Günümüz çalışma ortamlarının son derece yoğun ve stresli olması nedeniyle kendimize yeterince vakit ayıramamanın getirdiği fizyolojik ve psikolojik etkilerin tek bir pakette sizlere sunumunda 

* Dağ-Doğa-Orman- Oksijen bir arada

* Deniz kumsal güneş ve yüzme

* Termal Kaplıca sular;  terapiler

* SPA hizmetleri ile Tuz odası, Buhar Odası, Sauna, Hamam, Masaj Odası

*Spor aktiviteleri içinde hepsi birarada konsept ile günlük pilates, yoga, nefes terapileri,meditasyon

* Diyet ve sağlıklı beslenme- kilo kontrol takip sistemi

* Günlük Kazdağları rehber eşliğinde trekking doğa yürüyüşleri, geziler, çevre turları, zeytin hasat toplama veya tarladan çilek toplama gibi özel etkinlikler

    Tüm saydığımız bu konsept etkinliklerini, farklı zamanlarda ve farklı mekanlarda yapmak yerine hepsi bir arada sizlere tek bir paket olarak sunulmuştur. Türkiye'de hepsi bir arada sağlık ve spor, kilo kontrol, tur ve geziler, wellness, spa, termal hizmetleri olarak SADECE bizim tesis bünyemizde hizmet verilir.


6- Kazdağı Turizm ile Kilo Verme / Zayıflama kurlarında tamamen doğal organik ürünler kullanılmakta olup, Kazdağları'nda yapılan spor aktivitelerine ve oksijen seviyesine uygun sağlıklı profesyonel bir yemek menüsü uygulanmaktadır. Kontrollü beslenme programı gözetilir.
7- Kazdağı Turizm Kilo Verme ve Zayıflama Kur'larında doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmaz. Hiçbir katkı maddesi, toz yada hap yada gıda takviyesi yada zayıflatma içeceği kullanılmadığı gibi, hiçbir tıbbi müdahale ile zayıflatılmaz.
8- Kazdağı Turizm Kilo Verme/ Zayıflama Kurları ile verilen kilolar doğal yollarla ve sporla verildiğinden kalıcı olur. Sağlık Kurları ile mide doğal yollarla küçülmüş, sağlıklı beslenme ve spor alışkanlık haline gelmiştir, metabolizma da artık hızlı çalışacağından sindirim sistemi düzene girmiş dönülecektir.
9- Vadedilen ve garanti edilen Kilo 'lar sağlıklı beslenme ile desteklenmiştir. Ayrıca detoksa , sadece sıvı veya sebze ile beslenmeye veya aç kalmaya ihtiyaç yoktur. Haftanın en az 3 günü et ürünleri de yeneceği gibi diyetik ürünlere gerek kalmaksızın yağlı peynir ve süt ürünleri de yöresel ürünler ve doğal ekmekler kararında olduğu sürece porsiyon ayarıyla yenebilecektir.
10- Kazdağı Turizm ile Kazdağları'nda Kilo Verme/ Zayıflama Kurları'na katılanlar tamamen disiplinli bir programa uyar. 24 saat boyunca yedikleri, içtikleri, yaptıkları spor aktiviteleri, uyduğu sorumlulukları, uyku düzenleri, su içimleri,..vb. süreçteki ilerlemelerine kadar ''Sağlık ve Spor Karne'lerine'' not edilerek , kayıt altına alınır.
11- Kazdağı Turizm Kilo Verme / Zayıflama programında her 7 günde bir ölçüm sonuçları alınarak, alınan sonuçlara göre 2. ve 3. hafta programları düzenlenir.

21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı Günlük Program:

09:00 Hoşsohbet Kahvaltı ( Katılım ve Güzel Konuşmak, Güzel Muhabbet açmak mecburi) - Yemek Söyleşileri ( Yemekte neler konuşulur, nasıl hareket edilir, nasıl yenilir, en sağlıklı beslenme alışkanlıkları,yemek nasıl bir seramoni'ye çevrilir?
09:30 Renkli Sohbetler ( Hergün farklı bir Tema)
10:00 Doğa Yürüyüşü (Kazdağlarında farklı parkurlar, şelale , traverten, deniz, orman, nehir, vadi, kanyon keşif turları ve geziler- kumanyalar yanımızda- öğlen molası piknik tadında)
13:30: Su- SPA-Şımartılma Saati ( Termal Havuz- Açık Havuz Yüzme ve Güneşlenme, Tuz odası- Buhar Odası- Şok Odası- Arınma Odası )

15:00 Pilates ile incelme ( Sinerji Pilatesi/ Eşli yada İkili Pilates / Eğlence Pilatesi)
16:00 Yoga Eğitim ve Uygulamaları
17:00 Nefes egzersizleri be Haloterapik Nefes Çalışmaları ile Niyet Çalışması Meditasyon Vizüalizasyon Uygulamaları
17:30 Coffee Break ara öğün  ve Serbest Zaman
18:00 (Voleybol / Badminton oyunları) isteyenlere de Sauna, Türk Hamamı
19:00 Akşam Yemeği ( Seramoni Şeklinde Özel Saat Uygulamaları / Süpriz Menüler ve Süpriz Katılımlar) ve Sosyalleşme ve Renkli Sohbetler
20:00 Serbest Zaman'a geçiş
(isteyenlere tavla, okey , kağıt oyunları, isteyenlere kitap okuma köşesi veya odalarda dinlenme veya alternatif akşam aktiviteleri)

Bizleri Türkiye’nin ve Avrupa’nın ve Arap ülkelerinin en çok tıkladığı 1 numaralı Zayıflama Kampı ve Zayıflama sitesi yaptığınız için binlerce teşekkürler. Arama motorlarında ilk çıkan ve en çok tıklanan Zayıflama Kampı olmayı sizlere borçluyuz. Başarı ve güven ödüllerini, en iyi girişimci ödüllerini sizler sayesinde hak ettik ve bunun gururunu yaşıyoruz. Güveniniz ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler. Sizler için yaz,kış 12 ay açık olarak zayıflatmaya ve güveninizin karşılığını vermeye devam ediyoruz. Evet 21 günde 10 kg verme başarısını ve en kısa sürede en çok zayıflatan kamp ve otel olmayı sizlerle kutluyoruz. Yine , yeni, yeniden.

Zayıflamanın eğlenceye dönüştüğü mekan “Kazdağları Zayıflama Kampı”

Yer cennet, 40.000 dönüm yeşil orman arazisi, 1000 rakım dağın zirvesi, Dünyanın en iyi oksijeni, metabolizmanın en hızlı çalıştığı ve yağ yaktığı ispatlanmış bölge Kazdağları, bir de havasından suyundan ekleyince vücutta ne ödem kalıyor, ne de fazla tuz ne de fazla yağ.

 

Kazdağları Zayıflama Kampı’nın 3 yanı nehirle, suyla kaplı, şelaleler, su pınarları, travertenler, seyir terasları, zirveler, orman, yeşil,doğa hepsi bir arada. Sizin tek yapmanız gereken buranın havasını soluyup,suyunu içip, organik ve sağlıklı beslenme programına uyup, Kazdağları’nı bizlerle keşfe çıkmak. Buralarda katılmanız gereken aktiviteler zorunluluk değil eğlence. Yürüyüşler bir macera, göletlerde yüzmek bir şifa, su pınarlarında ıslanmak tam bir zevk, güneşlenmek, dağ havası solumak, nefes egzersizlerine katılmak, açık havada pilates, step yapmak, aerobiklere katılmak, voleybol, badminton, Tibet egzersizleri, hepsi grup içinde tam bir takım ruhuyla gerçekleşiyor. Rehber hocalar eşliğinde ve okul yıllarına dönüp eğlenceye katılmak, yeniden gülmeyi hatırlamak, her şeyden teknolojiden uzak doğaya dönüş yapmak.

Dostlukların pekiştiği, takım ruhuyla herkesin birbirini desteklediği, birbirini motive ettiği bir sevgi kalesi Kazdağları Zayıflama Kampı.

21 gün ve 10 kg eriyip gidiyor, dağlara akıyor. Yerini mutluluğa, neşeye, başarıya bırakıyor. Zaferse çok yakın. Buraya minimum 7 günlüğüne geliyorlar ve 5 kg veriyorlar, 21 günlüğüne geliyorlar ve 10 kg ve üstü veriyorlar. Peki ya sonra zafer bağımlılık yapıyor ve devam ediyorlar. Bir 21 gün daha, bir 21 gün daha dereken 2 ayda 30,40 kg vererek dönüyorlar.

Mide ameliyatı olmuyorlar sadece sağlıklı beslenip spor yapıp, temiz oksijen soluyup, doğal mineralli su içip zayıflıyorlar ve mideleri doğal yolla küçülüyor, iştah kapanıyor ve küçücük bir mideyle sağlıkla, güzellikle dönüyorlar.

Burada yılmak yok, vazgeçmek yok, kararsızlık yok, inançsızlık yok, amalar yok. Kilolarla vedalaşmaya geliyorsunuz ve ideal bedeninizle ilham olarak örnek olarak dönüyorsunuz; geriye harika yaşanmışlıklar, muhteşem anılar, sevgi dolu dostluklar kalıyor, sonra ne mi oluyor? Diğer seneye tatile geliyorsunuz, hikayenizi anlatmaya geliyorsunuz, ilham olmaya geliyorsunuz. Pes etmeyin, buranın kıymetini bilin demeye geliyorsunuz. Elbette bizlerde hep sizi özlüyoruz, hep sizleri sevgiyle anıyoruz, ardınızdan fotoğraflarınıza bakıp, videolar yapıp gözyaşı döküyoruz, başarının tatminini yaşıyoruz evet ama çok alışıyoruz sizlere ve gözlerimiz yine yeniden hep sizi arıyor. Hep sizleri anlatıyor, adınızı sık sık yeni katılımcılarla anıyoruz. Bağlantıyı hiç koparmıyoruz, döndükten sonra da sizleri hep takip ediyoruz, tüm paylaşımlarınızı görüyor, dinliyor ve her fırsatta sesinizi duyuyoruz.

İşte şimdi tam zamanı, neden sizde 21 günde 10 kg ve üzeri başarısına imza atanlardan olmayasınız, neden burada bir tatil yapar gibi kafa dinlemeye gelip kilolarınızla vedalaşmayasınız? Elbette bunun için vakit üretirsiniz, özlediğiniz hayatı ertelemeden hemen şimdi yaparsınız. Sizler için buradayız. Kendinizi bize teslim edin ve inanın çünkü biz size inanıyoruz.

www.kazdagi.com.tr  /  Rezr:0507 8197779 – 0286 752 52 50

 

 

BAŞVURU YAP

Bu paketimiz için başvuruda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Sizi hemen arayalım.